NA PRODEJ

PRODEJNÍ PODMÍNKY : 

Morčátka budou k prodeji nejdříve ve věku 4 - 6 týdnů s minimální váhou 250g v závislosti na jejich kondici a osamostatnění.

Morčátka budou mít vystavený průkaz původu (PP) ,není-li uvedeno jinak.Morčecí miminko si můžete rezervovat na emailu : chselnino@seznam.cz  nebo na tel.čísle : 739 418 343 nebo  na facebooku či na našem webu.

www.facebook.com/chselnino?ref=aymt_homepage_panel
 
V Případě závažné rezervace požaduji 50% z ceny morčátka do 3dnů,která je po zrušení rezervace již nevratná.Peníze nevracím ani z důvodu úhynu morčátka v novém domově,jestli-že odemne odjíždělo zdravé a uhynulo nesprávným zacházením ze strany nového majitele.
Peníze z prodeje se obratem vrací zpět v podobě krmení,chovatelských potřeb,popř. veterinární péče.
Dětem ,mladším 15ti let,morčátko prodám jen se souhlasem rodičů.
 

DOPRAVA

Dopravu si kupijící zajišťuje sám nebo po domluvě jsme ochotní  morčátko do 50km dovézt (za mneší poplatek)
Nejvíce využívám dopravu  PŘIVEZ ZVÍŘE , jsou to velice spolehliví dopravci s certifikovanými vozy, proškolení veterinární správou. Mám s nimi jen tu nejlepší zkušenost. Morčátka převezli vždy pořádku. Rozvoz po celé ČR stojí 350kč (nový majitel si hradí sám). Po naší domluvě Vám dopravu mohu domluvit. 
 
Budu ráda, když mě budete informovat, jak se morčátku daří a občas pošlete jeho fotečku, vystavím si ji na webu :)
 
************************************************************************************************************************************************************
 
NYNÍ NEMÁME NA PRODEJ ŽÁDNÁ MIMINKA
Sledujte  PLÁNY do buducna....
**********************************************************************